Sleva!
Bezpečná Platba Sapho Cedule WC dámy, Ø 75mm, nerez mat XP111
Původní cena byla: 171,00 Kč.68,40 KčAktuální cena je: 68,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75x75x2 mm |
| Průměr | 75mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 75mm |
| Hloubka | 2mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126314 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





