Sleva!
Bezpečná Platba Sapho CRAFT mýdlenka na postavení, černá 8573
Původní cena byla: 383,00 Kč.153,20 KčAktuální cena je: 153,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 200x29x127 mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 29mm |
| Hloubka | 127mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.0993kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128851 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





