Sleva!
Bezpečná Platba Sapho HANDICAP madlo sklopné 813mm, nerez lesk XH518
Původní cena byla: 3 431,00 Kč.1 372,40 KčAktuální cena je: 1 372,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x250x829 mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 250mm |
| Hloubka | 829mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.7500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125607 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





