Sleva!
Bezpečná Platba Sapho WARM TILES topný kabel do koupelny 2,0-2,5m2, 320W WTC20
Původní cena byla: 1 539,00 Kč.615,60 KčAktuální cena je: 615,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TEPLÁ DLAŽBA – WARM TILES |
| Rozměr | 31,6 m |
| Délka | 31600mm |
| Příkon | 320.00W |
| Hmotnost / ks | 1.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913821424 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |





