Sleva!
Bezpečná Platba Sapho X-ROUND E držák ručníků 300mm, chrom XR406
Původní cena byla: 619,00 Kč.247,60 KčAktuální cena je: 247,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 355x55x65 mm |
| Délka | 355mm |
| Šířka | 355mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127816 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





