Sleva!
Bezpečná Platba Sapho Zásobník na tampóny a vložky, nerez mat XP610
Původní cena byla: 3 689,00 Kč.1 475,60 KčAktuální cena je: 1 475,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 220x226x95 mm |
| Šířka | 220mm |
| Výška | 226mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 2.4251kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913144394 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





