Sleva!
Bruckner SCHMITZ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, vrchní části, chrom 863.041.1 Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 642,00 Kč.256,80 KčAktuální cena je: 256,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180mm |
| Výška | 180mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | 1 výstup |
| Balení neobsahuje | Podomítkové těleso |
| Hmotnost / ks | 0.4770kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878442 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





