Sleva!
Bruckner Senzorová stojánková baterie s regulací teploty, 6V DC (4xAA), chrom 982.120.1 Akce
Původní cena byla: 4 206,00 Kč.1 682,40 KčAktuální cena je: 1 682,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 56mm |
| Výška | 135mm |
| Hloubka | 180mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 121mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.5430kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913982187 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





