Sleva!
Bruckner SIEGER nástěnná baterie s vysokou hubicí, chrom 914.015.1 Oblíbený
Původní cena byla: 3 731,00 Kč.1 492,40 KčAktuální cena je: 1 492,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Šířka | 213mm |
| Výška | 270mm |
| Hloubka | 210mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.9100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913877599 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





