Sleva!
Bruckner SIEGER nástěnná sprchová baterie, rozteč 100mm, chrom 914.100.1 Nejlepší Cena
Původní cena byla: 2 631,00 Kč.1 052,40 KčAktuální cena je: 1 052,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913877568 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





