Sleva!
Bruckner SIEGER stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 150mm, chrom 914.002.1 Dokud Zásoby Vydrží
Původní cena byla: 2 279,00 Kč.911,60 KčAktuální cena je: 911,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 150mm |
| Hloubka | 107mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 95mm |
| Hmotnost / ks | 1.7700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913877513 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





