Sleva!
Bruckner SIEGER stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom 914.004.1 Pouze Dnes
Původní cena byla: 2 526,00 Kč.1 010,40 KčAktuální cena je: 1 010,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOSPITAL |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 220mm |
| Hloubka | 107mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 95mm |
| Ostatní | Lékařská páka |
| Hmotnost / ks | 1.8920kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913924293 |
| Taric | 84818011 |





