Sleva!
Bruckner TEMPOR samouzavírací nástěnný ventil pro urinál, chrom 937.751.1 Poslední Šance
Původní cena byla: 1 487,00 Kč.594,80 KčAktuální cena je: 594,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 220mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Ventil |
| Hmotnost / ks | 0.5270kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913983177 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |





