Sleva!
Časově Omezené Gedy ELBA držák ručníků 650mm, chrom A021613
Původní cena byla: 1 883,00 Kč.753,20 KčAktuální cena je: 753,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ELBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 644x44x65 mm |
| Délka | 644mm |
| Šířka | 644mm |
| Výška | 44mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341205105 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





