Sleva!
Časově Omezené Ridder MILA mýdlenka na postavení, černá/keramika 2163301
Původní cena byla: 211,00 Kč.84,40 KčAktuální cena je: 84,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MILA |
| Rozměr | 125x50x80 mm |
| Šířka | 125mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 80mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956168319 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





