Sleva!
Časově Omezené Sapho Senzorová stojánková keramická baterie 6V DC (4xAA), pes, modrá PS402B
Původní cena byla: 2 683,00 Kč.1 073,20 KčAktuální cena je: 1 073,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 185mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika, Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 100mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.8360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913982101 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





