Sleva!
Cenová Bomba Gedy HIMALAYA háček, balení 2 ks, bambus HY26
Původní cena byla: 313,00 Kč.125,20 KčAktuální cena je: 125,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 25x92x49 mm |
| Šířka | 25mm |
| Výška | 92mm |
| Hloubka | 49mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.0800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341302309 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 10 let |





