Sleva!
Cenová Bomba Sapho AVENUE stojánková dřezová baterie, bronz EV014BR
Původní cena byla: 19 169,00 Kč.7 667,60 KčAktuální cena je: 7 667,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 187mm |
| Výška | 331mm |
| Hloubka | 291mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913115899 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





