Sleva!
Cenově Výhodný Sapho CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom CM006
Původní cena byla: 3 431,00 Kč.1 372,40 KčAktuální cena je: 1 372,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 278mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 230mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913960819 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





