Sleva!
Cenově Výhodný Sapho HANDICAP madlo rovné 800mm, bílá XH514W
Původní cena byla: 1 058,00 Kč.423,20 KčAktuální cena je: 423,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 880x75x106 mm |
| Šířka | 880mm |
| Výška | 75mm |
| Hloubka | 106mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.4880kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125577 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





