Sleva!
Cenový Hit Gedy IL GIGLIO WC štětka na postavení, chrom A93313
Původní cena byla: 3 947,00 Kč.1 578,80 KčAktuální cena je: 1 578,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x395x96 mm |
| Šířka | 96mm |
| Výška | 395mm |
| Hloubka | 96mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.5570kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341323892 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





