Sleva!
Cenový Hit Gedy MOUSSE koupelnová předložka, 50x80cm, 100% polyester, protiskluz, šedá 96MS508008
Původní cena byla: 308,00 Kč.123,20 KčAktuální cena je: 123,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 50×80 cm |
| Délka | 800mm |
| Šířka | 500mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.3200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341307380 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |





