Sleva!
Cenový Hit Gedy NEVIS dvojháček, chrom NV2613
Původní cena byla: 503,00 Kč.201,20 KčAktuální cena je: 201,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x104x82 mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 104mm |
| Hloubka | 82mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341305881 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





