Sleva!
Cenový Hit Sapho Kosmetické zrcátko závěsné, Ø 140mm, oboustranné, zlato XP012G
Původní cena byla: 1 969,00 Kč.787,60 KčAktuální cena je: 787,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 180x250x360 mm |
| Průměr | 140mm |
| Délka | 275mm |
| Šířka | 180mm |
| Výška | 250mm |
| Hloubka | 360mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913112355 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





