Sleva!
Cenový Hit Sapho X-STEEL dvojháček, nerez mat XS200
Původní cena byla: 335,00 Kč.134,00 KčAktuální cena je: 134,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 55x55x50 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2130kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128516 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





