Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Gedy NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
Původní cena byla: 512,00 Kč.204,80 KčAktuální cena je: 204,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 204x60x82 mm |
| Šířka | 204mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 82mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341305867 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





