Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, chrom 9101
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Hloubka | 63mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Délka hadice | 1200mm |
| Hmotnost / ks | 0.9400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913859830 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





