Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho Rozeta 77/32mm, výška 32mm, chrom RS6632
Původní cena byla: 94,00 Kč.47,00 KčAktuální cena je: 47,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 77mm |
| Výška | 77mm |
| Hloubka | 32mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32mm |
| Hmotnost / ks | 0.0260kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913914096 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





