Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho Sprchové ramínko hranaté, 400mm, zlato BR317
Původní cena byla: 2 890,00 Kč.1 156,00 KčAktuální cena je: 1 156,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 400mm |
| Šířka | 60mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 400mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.8800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913887338 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





