Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho X-ROUND E WC štětka na postavení, mléčné sklo, chrom XR302
Původní cena byla: 705,00 Kč.282,00 KčAktuální cena je: 282,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 110x400x140 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 400mm |
| Hloubka | 140mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8230kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127458 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





