Sleva!
Doprava Zdarma Gedy IL GIGLIO mýdlenka, chrom A91213
Původní cena byla: 1 883,00 Kč.753,20 KčAktuální cena je: 753,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x47x95 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 47mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341323809 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |





