Sleva!
Doprava Zdarma Ridder Koupelnová stolička koupelnová, bambus A00502081
Původní cena byla: 2 399,00 Kč.959,60 KčAktuální cena je: 959,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 570x470x410 mm |
| Šířka | 570mm |
| Výška | 470mm |
| Hloubka | 410mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dřevo |
| Materiál | Bambus, Hliník |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 3.0006kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951232 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





