Sleva!
Doprava Zdarma Sapho FLORI držák ručníků 600x70mm, chrom RF009
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x25x70 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 25mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913871160 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





