Sleva!
Doprava Zdarma Sapho KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat KA03/15
Původní cena byla: 3 087,00 Kč.1 234,80 KčAktuální cena je: 1 234,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Průměr | 50mm |
| Výška | 122mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 1.0700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913875434 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





