Sleva!
Doprava Zdarma Sapho LARISSA držák ručníků kruh, černá/měď mat WS006BC
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 168x173x72 mm |
| Šířka | 168mm |
| Výška | 173mm |
| Hloubka | 72mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3380kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913116094 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





