Sleva!
Doprava Zdarma Sapho LARISSA polička na ručníky 600mm, chrom WS028
Původní cena byla: 2 442,00 Kč.976,80 KčAktuální cena je: 976,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 654x54x214 mm |
| Délka | 654mm |
| Šířka | 654mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 214mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2470kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913984242 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





