Sleva!
Doprava Zdarma Sapho MARILENA otopné těleso 500x1370mm, černá mat MR137B
Původní cena byla: 10 741,00 Kč.4 296,40 KčAktuální cena je: 4 296,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARILENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1370 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1370mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 673W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 12.5700kg |
| EAN | 8590913988325 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





