Sleva!
Doprava Zdarma Sapho NYMPHA otopné těleso 500x800mm, chrom LLN80
Původní cena byla: 6 613,00 Kč.2 645,20 KčAktuální cena je: 2 645,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYMPHA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×800 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 800mm |
| Objem | 3.20l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 200W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 212W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 8.3000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913132650 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





