Elektrický otvírač pro bezfalcové dveře Eff Eff PROFIX 2 118E.13 A71 10-24V mech.blokáda Akční Nabídka
Původní cena byla: 3 109,70 Kč.1 243,88 KčAktuální cena je: 1 243,88 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
balení: 1 sada
Elektrické otvírače ASSA ABLOY, Eff Eff PROFIX® 2.
Moderní řada elektrických otvíračů s širokým rozsahem výrobních provedení, která pokrývá všechny běžné požadavky výrobců a uživatelů dveří. Patentované řešení skryté montáže el. otvírače do dveří.
Výhody:
Popis funkce:
118.13 a 118.23
Je v poloze ODBLOKOVÁNO jen po dobu trvání napěťového impulzu. Mimo tuto dobu jsou dveře BLOKOVÁNY.
Verze 118.23
El. otvírač je navíc vybaven mikrospínačem se svorkovnicí, který plně nahradí přídavné kontakty, instalované na dveřích.
118E.13 a 118E.23
Umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy ODBLOKOVÁNO nebo ZABLOKOVÁNO. V poloze ODBLOKOVÁNO e vhodný pro stálý průchod na neomezeně dlouhou dobu bez použití el. impulzu. Přepnutím páčky do polohy ZABLOKOVÁNO pracuje stejně jako standardní modely el. otvíračů effeff 118.
Verze 118E.23
El. otvírač je navíc vybaven mikrospínačem se svorkovnicí, který plně nahradí přídavné kontakty, instalované na dveřích.
K otvírači je třeba vždy objednat čelní lištu ProFix® 2 dle požadovaného způsobu montáže.
Vlastnosti:
| Kód: | EL001324 |
| Výrobce: | effeff |
| EAN: | 4042203356337 |
| Odolnost proti vylomení: | 370 kg |
| Rozsah stavitelné západky: | 3 mm |
| Materiál západky: | tlakový odlitek, mosaz |
| Rozměry: | 66 x 20,1 x 25,5 mm |
| Rozměry (RR) s mon.kontaktem: | 74 x 20,1 x 25,5 mm |
| Standardní čelní lišty: | 689; 691; 26B; 24C |
Ruční odemknutí : Ano
Funkce při odpojení napájení : Uzamceno při selhání
Způsob montáže : Zadlabaný
DIN orientace : Oboustranný
Materiál pouzdra : Zinková slitina
Včetně zapadacího plechu : Ne
Nastavitelný držák : Ano
Typ výrobku : Elektrický otvírac
Funkce přidržení otevření : Ne
Monitorování : Ne





