Sleva!
Expresní Doručení Gedy ALTEA WC štětka na postavení, bambus AL3335
Původní cena byla: 1 019,00 Kč.407,60 KčAktuální cena je: 407,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ALTEA |
| Rozměr | 85×475 mm |
| Průměr | 85mm |
| Šířka | 85mm |
| Výška | 475mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus, Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4940kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341097472 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





