Sleva!
Expresní Doručení Gedy PYXIS sklenka na postavení, Nemo PY1089
Původní cena byla: 179,00 Kč.71,60 KčAktuální cena je: 71,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PYXIS |
| Rozměr | 72x120x72 mm |
| Průměr | 72mm |
| Šířka | 72mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 72mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2350kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341030073 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





