Sleva!
Expresní Doručení Sapho Dveřní doraz na zem 25x30mm, nerez mat XP003
Původní cena byla: 335,00 Kč.134,00 KčAktuální cena je: 134,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 28×30 mm |
| Průměr | 28mm |
| Šířka | 28mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 28mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1480kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126109 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





