Sleva!
Expresní Doručení Sapho RONA stojánková dřezová baterie, chrom JK125
Původní cena byla: 2 227,00 Kč.890,80 KčAktuální cena je: 890,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99mm |
| Výška | 315mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 284mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913995385 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





