Sleva!
Expresní Doručení Sapho X-SQUARE dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XQ101
Původní cena byla: 1 195,00 Kč.478,00 KčAktuální cena je: 478,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 70x145x100 mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 145mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 200ml |
| Hmotnost / ks | 0.6510kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126451 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





