Sleva!
Finální Výprodej Bonomini Prodlužovací trubka sifonu s přírubou, 32/250mm, chrom 0632CC25B7
Původní cena byla: 128,00 Kč.51,20 KčAktuální cena je: 51,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Délka | 250mm |
| Průměr | 32mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.0600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8030575006468 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





