Finální Výprodej Elektrický otvírač pro bezfalcové dveře Eff Eff PROFIX 2 118F.13 A71 10-24V protipožární
Původní cena byla: 10 877,90 Kč.4 351,16 KčAktuální cena je: 4 351,16 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
balení: 1 sada
Elektrické otvírače ASSA ABLOY, Eff Eff PROFIX® 2.
Požárně odolné elektrické otvírače s minimální konstrukční velikostí. Moderní řada elektrických otvíračů s širokým rozsahem výrobních provedení, která pokrývá všechny běžné požadavky výrobců a uživatelů dveří. Patentované řešení skryté montáže el. otvírače do dveří.
Při minimální konstrukční velikosti splňují požadavky na osazení požárně odolných dveří.
Požární otvírače se nevyrábějí v reverzním provedení.
Výhody:
Popis funkce:
118F.13 a 118F.23
Je v poloze ODBLOKOVÁNO jen po dobu trvání napěťového impulzu. Mimo tuto dobu jsou dveře BLOKOVÁNY.
Verze 118F.23
El. otvírač je navíc vybaven mikrospínačem se svorkovnicí, který plně nahradí přídavné kontakty, instalované na dveřích.
K otvírači je třeba vždy objednat čelní lištu ProFix® 2 dle požadovaného způsobu montáže.
Vlastnosti:
| Kód: | EL001951 |
| Výrobce: | effeff |
| EAN: | 4042203414181 |
| Odolnost proti vylomení: | 885 kg |
| Rozsah stavitelné západky: | 3 mm |
| Materiál západky: | ocel |
| Rozměry: | 66 x 21,5 x 25,5 mm |
| Rozměry (RR) s mon.kontaktem: | 74 x 21,5 x 25,5 mm |
| Standardní čelní lišty: | 689; 691; 26B; 24C |
Technický popis





