Sleva!
Gedy ALTEA dávkovač mýdla na postavení, bambus AL8035 Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 752,00 Kč.300,80 KčAktuální cena je: 300,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ALTEA |
| Rozměr | 70x172x103 mm |
| Průměr | 70mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 172mm |
| Hloubka | 103mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 200ml |
| Hmotnost / ks | 0.2920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341097489 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





