Sleva!
Gedy AMELIE dávkovač mýdla na postavení, 230ml, keramika AM80 Nejprodávanější
Původní cena byla: 632,00 Kč.252,80 KčAktuální cena je: 252,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AMELIE |
| Rozměr | 75x190x75 mm |
| Průměr | 75mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 190mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 230ml |
| Hmotnost / ks | 0.3400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341098936 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





