Sleva!
Gedy AMELIE mýdlenka na postavení, keramika AM11 Bezpečná Platba
Původní cena byla: 417,00 Kč.166,80 KčAktuální cena je: 166,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AMELIE |
| Rozměr | 135x80x58 mm |
| Šířka | 135mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 58mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2220kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341098912 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





