Sleva!
Gedy AMELIE WC štětka na postavení, keramika AM33 Sleva
Původní cena byla: 1 053,00 Kč.421,20 KčAktuální cena je: 421,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AMELIE |
| Rozměr | 104x485x104 mm |
| Průměr | 104mm |
| Šířka | 104mm |
| Výška | 485mm |
| Hloubka | 104mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341098929 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





